i700

i700 możesz kupić i samodzielnie zbudować (częściowo lub całkowicie). Kup projekt wraz z wykrojami i wyposażeniem. Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.


i700 - specyfikacja
7,2m
0,40m
2,30m
6os
1700kg

Koncepcja 7-metrowej łodzi motorowej, przeznaczonej do spędzania czasu na wodzie dla większego grona osób. Na i700 każdy znajdzie swoje miejsce. Łódź została zaprojektowana tak żeby zachwycać użytkowników nowoczesnym i przestronnym wnętrzem.

Rozplanowanie przestrzenne

Smukła sylwetka, łatwe zejście do wody, dużo miejsca do opalania to tylko kilka z jej licznych atutów. Uwagę zwraca przede wszystkim obszerna platforma kąpielowa na rufie a następnie obszaru kokpitu. W kokpicie znajduje się kanapa w kształcie litery L, na której mogą odpoczywać członkowie załogi, dotrzymując towarzystwa sternikowi. Duża rufowa kanapa również będzie wspaniałym miejscem do rodzinnego wypoczynku. Rufowa leżanka jest podnoszona na sprężynach gazowych i posiada ponad przeciętnie pojemną bakistę (przestrzeń bagażową).
Koncepcja klasycznego design’u a jednocześnie nowoczesne podejście do projektowania czyni łódź i700 bardzo ergonomiczną. Jej wszechstronność dopełnia dwuosobowa kabina z toaletą oraz miejsca do przechowywania po kanapami.

Cechy charakterystyczne i700:

  • Duży i komfortowy materac na 3- 4 osoby do leżakowania
  • Niepowtarzalna kanapa w kształcie litery L
  • Dwuosobowa kabina z toaletą
  • Duża powierzchnia do przechowywania pod kanapą

Napęd

i700 napędzana jest silnikiem zaburtowym z możliwością zabudowy lub klasycznym stacjonarnym z przekładnią „typu Z”.

Konstrukcja

Łódź została zaprojektowana typowo pod produkcję z aluminium a jej proste kształty ułatwią Ci budowę.

Koncepcja tej łodzi zakłada, że w każdym momencie można bez przeszkód dokonać dowolnego rozplanowania przestrzennego na podłodze pokładu głównego. Możesz skorzystać z naszej propozycji seryjnej, ale bez żadnych przeróbek konstrukcyjnych możemy poddać rozplanowanie przestrzenne górnego pokładu „customizacji” zgodnie z Twoją wizją.