i800

i800 możesz kupić i samodzielnie zbudować (częściowo lub całkowicie). Kup projekt wraz z wykrojami i wyposażeniem. Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.


i800 - specyfikacja
8,0m
0,50m
2,45m
8os
2450kg

Jest to tender, którego nie powstydziłby się nawet najbardziej ekskluzywny super jacht. Jednak elegancka stylizacja, w modnej kolorystyce to nie wszystko. Łódź daje nam do dyspozycji małą kabinę umożliwiającą nocleg dwóm osobom oraz mnóstwo swobodnej przestrzeni na zewnątrz.

Oprócz jej głównego przeznaczenia jakim jest dowóz gości z małych portów lub plaż na super jachty, spełnia się ona również w roli „picnic boat”. Pozwala na komfortowe i swobodne spędzanie czasu na wodzie w sposób jaki tylko sobie wymarzysz. Dzięki odpowiednio dobranemu podobleniu dna w kształcie głębokiego „V” łódź dzielnie radzi sobie w trudnych warunkach morskich, tj. np. zafalowane wody fjordów norweskich.

i800 odznacza się odważnym połączeniem niestandardowych, jednak miłych dla oka kolorów, beżu i łagodnej zieleni. Charakteryzuje się minimalistycznym stylem skandynawskim łodzi z prostymi, aczkolwiek bardzo funkcjonalnymi elementami wyposażenia.

Napęd

Wedle życzenia klienta koncepcja tej łodzi dopuszcza możliwość zastosowania silnika zaburtowego lub stacjonarnego.

Rozplanowanie przestrzenne

Długość łodzi wynosi osiem metrów. Sprzyja to ergonomii i komfortowi oraz zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni aby czuć się jak we własnym salonie z widokiem na morze. i800 wyposażona została w platformę z łatwym zejściem do wody lub na keję. Została zaprojektowana tak, aby sternik miał dobrą widoczność.

i800 posiada 6 miejsc siedzących oraz materac rufowy. Oprócz tego, dzięki dużej ilości miejsca na pokładzie dziobowym istnieje możliwość rozłożenia dodatkowych leżanek do opalania. Pod pokładem znajduje się kabina oraz mała toaleta z prysznicem. W chłodne dni można schować się w niej 6 osób spędzając mile czas przy stole. Stół dodatkowo składa się i nocą zamienić go można w wygodne dwuosobowe łóżko.

Ze względu na swoją prostą bryłę do jej budowy polecamy aluminium.