Giovane- łódź 6,6m

Łódź Giovane to jednostka przeznaczona do rekreacji dla sześciu osób jednocześnie. Dzięki temu, że w najwyższym punkcie jej wysokość nie przekracza jednego metra może ona przepłynąć praktycznie pod wszystkimi mostami. Będzie idealna do podróży po wszystkich szlakach wodnych, obojętnie czy są to kanały, rzeki czy jeziora. Ergonomicznie zaprojektowane siedziska pozwalają na wygodne spędzenie nawet długiego, całodziennego rejsu. Przed deszczem lub piekącym słońcem ochroni Was rozkładany dach, który gdy nie jest potrzebny nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.


Giovane- łódź 6,6m - specyfikacja
6,6m
0,36m
2,30m
4os
1600kg

Łódź Giovane

to jednostka przeznaczona do rekreacji dla sześciu osób jednocześnie. Dzięki temu, że w najwyższym punkcie jej wysokość nie przekracza jednego metra może ona przepłynąć praktycznie pod wszystkimi mostami. Będzie idealna do podróży po wszystkich szlakach wodnych, obojętnie czy są to kanały, rzeki czy jeziora. Ergonomicznie zaprojektowane siedziska pozwalają na wygodne spędzenie nawet długiego, całodziennego rejsu. Przed deszczem lub piekącym słońcem ochroni Was rozkładany dach, który gdy nie jest potrzebny nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.

Giovane jest w pełni wyposażona m.in. w zestaw poduszek na siedzenie i oparcie, tekową pokrywę silnika i listwę kokpitową oraz izolację silnika wysokiej jakości. Szerokie trapy sprawiają, że ta jednostka wyjątkowo wygląda, ale również daje poczucie bezpieczeństwa podczas wsiadania i wysiadania. JachtGiovane ma dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowo istnieje możliwość wstawienia tarasu słonecznego lub sofy.

Po więcej informacji, odwiedź stronę: langweerdersloep.nl lub zapraszamy do kontaktu!

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco!