O’boat 550- łódź motorowa 5,5m

Łódź motorowa O-550 to ponadczasowa łódź stworzona dla tych, którzy nie boją się podążać własną drogą, odkrywać nieznane i odnajdywać piękno w najmniej spodziewanych miejscach.

„for independent minds and rebelious souls”


O’boat 550- łódź motorowa 5,5m - specyfikacja
5,95m
0,42m
2,00m
7os
~23-33kn
C
60-115HP
~1000kg

Łódź motorowa o’boat 5,5m

Łódź motorowa o długości 5,5 metra to doskonały wybór dla miłośników rekreacyjnego pływania po wodach przybrzeżnych (kat. C). Konstrukcja wykonana została ze stopów aluminium (5083), co sprawia, że jest ona odporna na działanie trudnych warunków morskich. Dodatkowo, wysokiej jakości okucia i wyposażenie wykonane z aluminium oraz stali nierdzewnej gwarantują nie tylko trwałość, ale także dodają elegancji.

Wnętrze jednostki zostało starannie zaprojektowane i wykończone. Podłoga wykonana jest z nowoczesnych materiałów syntetycznych. Tapicerki wykonane z wyselekcjonowanych materiałów z serii „marine exterior”, co nadaje łodzi niepowtarzalny design.

Przemyślana aranżacja przestrzeni zapewnia wygodne miejsca do siedzenia dla sześcioosobowej załogi. Na dziobie zamontowane są wygodne ławy, a na śródokręciu znajduje się podwójne miejsce przy sterówce z możliwością przesuwania oparcia. To pozwala na wygodny odpoczynek przy stole znajdującym się za fotelem sternika. Dodatkowo, przy tym samym stole może pomieścić się dwie osoby na kanapie rufowej.

Ergonomiczne siedzenia zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu podczas użytkowania i kierowania jednostką. Przemyślane rozwiązania obejmują również liczne przestrzenie do przechowywania niestałego wyposażenia, takie jak bakista na dziobie, siedzenia rufowe oraz specjalna przestrzeń pod pokładem na śródokręciu. Szufladowa lodówka, umieszczona z pomysłem w siedzeniu sternika od strony pasażera, pozwoli cieszyć się chłodnymi napojami i przekąskami nawet podczas najdłuższych wypraw.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco!