Koncepcje

Marzysz nie tylko o tym by posiadać własną łódź, ale również chciałbyś ją samodzielnie zbudować? Z nami możesz spełnić swoje marzenia! Wystarczy kupić jeden z przygotowanych przez nas projektów! Intuition Yachts posiada w zanadrzu kilka koncepcji projektowych w systemie „DIY Kup i zbuduj”. Dostarczamy nie tylko projekt wraz z wykrojami. Na życzenie przygotujemy specyfikację materiałową i pomożemy Ci dokonać zakupu potrzebnych komponentów. Dodatkowo podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Poznaj nasze jednostki i skontaktuj się z nami!

i550

Jednostka i550 to nowe podejście do spędzania czasu na morzu w gronie najbliższych. Zaprojektowana wokół centralnego stołu piknikowego, 5,5 metrowa otwarta łódź rekreacyjna jest idealną platformą do spotkań towarzyskich na wodzie. Pomimo niewielkiej długości znajdują się na niej 4 miejsca siedzące oraz wygodny materac do błogiego wypoczynku po wspólnie zjedzonym posiłku.

Zakup jako DIY
5,5m
0,34m
2,0
6os
Vmax = 25 kn
Kategoria C
i600

i600 to szybka, komfortowa łódź motorowa o długości 6 metrów. Idealna do rekreacji przybrzeżnej i aktywnego spędzania wolnego czasu. Kształt kadłuba to połączenie odrobiny klasyki ubiegłego wieku z dominującą nutą nowoczesności. Odważne kolory oraz nietypowe rozplanowanie przestrzenne wyróżniają łódź na tle konkurencji w swojej klasie.

6,6m
0,36m
2,30m
4os
1600kg
i700

Koncepcja 7-metrowej łodzi motorowej, przeznaczonej do spędzania czasu na wodzie dla większego grona osób. Na i700 każdy znajdzie swoje miejsce. Łódź została zaprojektowana tak żeby zachwycać użytkowników nowoczesnym i przestronnym wnętrzem. Smukła sylwetka, łatwe zejście do wody, dużo miejsca do opalania to tylko kilka z jej licznych atutów.

7,2m
0,40m
2,30m
6os
1700kg
i800

Ta jednostka to TENDER, którego nie powstydziłby się nawet najbardziej ekskluzywny SUPER JACHT. Elegancka stylizacja w modnej kolorystyce to nie wszystko. Łódź wyposażona jest w małą kabinę umożliwiającą nocleg dwóm osobom oraz mnóstwo swobodnej przestrzeni na zewnątrz. i800 jest bardzo wszechstronna. Oprócz głównego przeznaczenia jakim jest dowóz gości z małych portów lub plaż na SUPER JACHTY, świetnie sprawdzi się w roli „PICNIC BOAT”. Dzięki temu pozwala na komfortową i swobodną rekreację w pobliżu odległych i niedostępnych z lądu zakątków świata.

8,0m
0,50m
2,45m
8os
2450kg