Nasze realizacje

Zespół Intuition Yachts jest gotowy do realizacji nawet najbardziej wymagających wizji. Od lat zajmujemy się realizacją projektów oraz nadzorowaniem budowy katamaranów, domów na wodzie oraz, rzecz jasna, łodzi i jachtów motorowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami. Naszym celem jest to, aby każda zaprojektowana jednostka pływająca cieszyła swojego nabywcę, bezawaryjnie przemierzając kolejne mile morskie w każdym zakątku świata.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów

Nasze doświadczenie w obliczeniach wytrzymałościowych konstrukcji MES (Metoda Elementów Skończonych) gwarantuje, że każda konstrukcja, którą tworzymy, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i wytrzymałości. Niezależnie od tego, czy interesuję Cię budowa lub zamówienie samego projektu katamaranu, czy kompleksowe wykonanie łodzi, jachtu lub domu na wodzie (houseboat), możesz liczyć na to, że nasze usługi będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia w dostarczaniu naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji budowy katamaranu motorowego, łodzi, jachtu czy domu na wodzie. Każdy projekt naszej realizacji jest dokładnie przemyślany i wykonany z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Jeśli na tej stronie nie widzisz projektu domu na wodzie, jachtu, łodzi lub katamaranu, który odpowiada Twoim wymaganiom – skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twojej wizji. Zespół profesjonalnych inżynierów jest do Twojej dyspozycji i z pewnością uda nam się wypracować dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Intuition Yachts – projekt oraz budowa jachtu motorowego, łodzi, domu na wodzie czy katamaranu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

LEV-950 jacht motorowy 9,5m

LEV-950 – jacht motorowy o długości 9,5 metra, zaprojektowany z myślą o wyszukanym minimalizmie. Konstrukcja zaprojektowana z wysokiej jakości aluminium zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również lekkość i doskonałe osiągi na wodzie.

10,01
0,48
3,00
8os
max. 35kn
C
min. 350KM
~4600kg
Silesian 700- jacht motorowy 7m

„Piękno ukryte w detalach”

SILESIAN 700 to jacht motorowy o długości 7,5 metra. Połączenie piękna i funkcjonalności, przyciągające swoją elegancją spojrzenia miłośników łodzi. Kabina z łóżkiem, leżanka rufowa i duży stół zaspokoją potrzeby szerokiego grona miłośników krótkich, morskich przygód.

 

7,57
0,37
2,49
6os
max. 35kn
C
~2000kg
Solliner 31 open- katamaran 9m

Solliner 31 open- 9-metrowy katamaran do żeglugi dziennej, mogący pomieścić 14 pasażerów oraz 2-osobową załogę. Katamaran będzie wyposażony w przestrzeń do siedzenia przy stolikach dla 14 osób, toaletę oraz aneks kuchenny ze zlewem, lodówką i elektrycznym grillem. Idealny na całodniowe wyprawy dla szerokiego grona osób. Dzięki napędowi elektrycznemu, można cieszyć się malowniczymi widokami bez hałasu czy uciążliwej emisji.

9,75
0,60
3,50
16os
5-17kn
C
20-50kW
~6500kg
Solliner 31 cabin- katamaran 9m

Solliner 31 cabin – 9-metrowy katamaran zaprojektowany z myślą o zapewnieniu komfortu dla 8 osób w ciągu dnia oraz wygodnego noclegu dla 4 osób. Wyposażony w 3 kabiny, toaletę z prysznicem, kambuz, wygodną leżankę i praktyczny stolik – wszystko, czego potrzebujesz na długie wodne wyprawy z rodziną i przyjaciółmi.

Dzięki napędowi elektrycznemu, można cieszyć się malowniczymi widokami bez hałasu czy uciążliwej emisji. Dodatkowo, możliwość zamknięcia pokładu sprawia, że można korzystać z niego nawet w chłodniejsze dni.

9,75
0,60
3,50
8os
~5-17kn
C
30-50kW
~6500kg
O’boat 550- łódź motorowa 5,5m

O-550

„for independent minds and rebelious souls”

Projekt O-550 to ponadczasowa łódź stworzona dla tych, którzy nie boją się podążać własną drogą, odkrywać nieznane i odnajdywać piękno w najmniej spodziewanych miejscach. Łódź motorowa o długości 5,5 metra to doskonały wybór dla miłośników rekreacyjnego pływania po wodach przybrzeżnych (kat. C). Konstrukcja wykonana została ze stopów aluminium (5083), co sprawia, że jest ona odporna na działanie trudnych warunków morskich. Dodatkowo, wysokiej jakości okucia i wyposażenie wykonane z aluminium oraz stali nierdzewnej gwarantują nie tylko trwałość, ale także dodają elegancji.

5,95m
0,42m
2,00m
7os
~23-33kn
C
60-115HP
~1000kg
Canna One- łódź elektryczna 5,5m

CANNA One to łódź przyjazna dla środowiska zarówno w zakresie użytkowania jak i wykonania. Łączy w sobie klasyczny design oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Napędzana jest silnikiem elektrycznym, zasilanym z lekkich akumulatorów. Natomiast jej kadłub jest wykonany z kompozytów wzmocnionych włóknem lnianym (NFC) oraz żywic biologicznych. NFC to skrót od Natural Fibre Composites (kompozyty z włókien naturalnych), które stanowią innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych materiałów używanych do produkcji łodzi czyli struktur kompozytowych z poliestrów wzmocnionych włóknem szklanym.

5,5m
0,51m
1,94m
4os
25kn (46km/h)
C
10-30kW
650kg
V570 Premium- łódź motorowa 5,65m

Łódź motorowa V570 w klasie premium dla marki VALORY BOATS. Jednostka V570 Premium jest jeszcze nowocześniejsza, szybsza i bardziej ponadczasowa w porównaniu z jej poprzedniczkami. Wyposażona jest m.in. w podwójny taras słoneczny i konsolę środkową ze sterem. Łatwe wejście i wyjście z wody zapewnia drabinka kąpielowa.

5,65m
0,35m
2,35m
6os
115hp
C/D
Outboard
570kg
Giovane- łódź 6,6m

Łódź Giovane to jednostka przeznaczona do rekreacji dla sześciu osób jednocześnie. Dzięki temu, że w najwyższym punkcie jej wysokość nie przekracza jednego metra może ona przepłynąć praktycznie pod wszystkimi mostami. Będzie idealna do podróży po wszystkich szlakach wodnych, obojętnie czy są to kanały, rzeki czy jeziora. Ergonomicznie zaprojektowane siedziska pozwalają na wygodne spędzenie nawet długiego, całodziennego rejsu. Przed deszczem lub piekącym słońcem ochroni Was rozkładany dach, który gdy nie jest potrzebny nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.

6,6m
0,36m
2,30m
4os
1600kg
Lundi- łódź rybacka 7m

Siedmio metrowa łódź rybacka motorowa z surowego aluminium przeznaczona do wędkowania w wymagających rejonach norweskich. Ta dzielna łódź świetnie sobie radzi w trudnych warunkach morskich, tj. wysokie zafalowanie, wietrzne warunki pogodowe. Przed wysokimi falami możemy schować się w małej kabinie. Oprócz tego na pokładzie znajduje się dużo przestrzeni do swobodnego wędkowania. Na pokładzie znajduje się specjalna bakista na ryby, do której można nalać wody by połów zachował świeżość. Mimo, że jest to łódź zadaniowa, odznacza się ciekawą linią projektową. Będzie produkowana w dwóch wersjach, które będą różniły się długością kabiny (więcej miejsca na pokładzie lub więcej miejsca w kabinie).

6,6m
0,36m
2,30m
4os
1600kg