Silesian 700- jacht motorowy 7m

SILESIAN 700 to  jacht motorowy o długości 7m. Połączenie piękna i funkcjonalności, przyciągające swoją elegancją spojrzenia miłośników łodzi. Kabina z łóżkiem, leżanka rufowa i duży stół zaspokoją potrzeby szerokiego grona miłośników krótkich, morskich przygód.


Silesian 700- jacht motorowy 7m - specyfikacja
7,57
0,37
2,49
6os
max. 35kn
C
~2000kg

SILESIAN 700 – Jacht motorowy 7 metrów

SILESIAN 700 to 7-metrowa łódź motorowa, stworzona do żeglugi po wodach o zmiennej pogodzie, przy sile wiatru do 6 stopni w skali Beauforta oraz przy istotnej wysokości fali do 2 metrów, co klasyfikuje ją jako jednostkę kategorii C. Łódź zapewnia doskonałe warunki do pływania rekreacyjnego w ciągu dnia dla 6 osób oraz noclegu dla 2 osób. Jednostka została zaprojektowana z myślą o komforcie na pokładzie. W dziobowej części łodzi znajduje się kabina sypialniana, w środkowej części usytuowany jest kokpit wraz z kanapami w kształcie litery L oraz rozkładanym stolikiem. Na rufie znajdziemy wygodną leżankę do relaksu i opalania. Na pawęży za leżanką jednostka posiada platformę kąpielową z łatwym dostępem do wody.

W kabinie dziobowej znajdują się miejsca do siedzenia w kształcie litery U. Na środku jest możliwość wstawienia wkładki, która stworzy duże łóżko do spania dla dwóch osób. W kabinie znajdować się będzie klika schowków zarówno w kanapie jaki i podłodze. Zabudowa wykonana ze szkutniczej sklejki fornirowanej.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco!