Solliner 31 cabin- katamaran 9m

Solliner 31 cabin- 9-metrowy katamaran zaprojektowany z myślą o zapewnieniu komfortu dla 8 osób w ciągu dnia oraz wygodnego noclegu dla 4 osób. Katamaran wyposażony jest w 3 kabiny, toaletę z prysznicem, kambuz, wygodną leżankę i praktyczny stolik – wszystko, czego potrzebujesz na długie wodne wyprawy z rodziną i przyjaciółmi.

Dzięki napędowi elektrycznemu, można cieszyć się malowniczymi widokami bez hałasu czy uciążliwej emisji. Dodatkowo, możliwość zamknięcia pokładu sprawia, że można korzystać z niego nawet w chłodniejsze dni.


Solliner 31 cabin- katamaran 9m - specyfikacja
9,75
0,60
3,50
8os
~5-17kn
C
30-50kW
~6500kg

SYSTEM NAPĘDOWY

Jednostka zostanie wyposażona w elektryczny system napędowy z silnikiem o mocy ok. 2x15kW lub 2x25kW (w zależności od wyboru opcji) oraz odpowiednim do nich bankiem energii i pakietem paneli fotowoltaicznych.

 

PLAN OGÓLNY KATAMARANU

Na pokładzie głównym katamaranu znajduje się kambuz z aneksem kuchennym, który ma możliwość całkowitego osłonięcia. Przestrzeń ta obejmuje również wydzieloną strefę jadalną oraz relaksacyjną. Jeśli warunki pogodowe są korzystne, przestrzeń ta może być otwarta, natomiast w przypadku gorszych warunków pogodowych możliwe jest jej zamknięcie.

Pod pokładem, w kadłubach jachtu, znajdują się dwie kabiny jednoosobowe, jedna dwuosobowa oraz łazienka. Wejścia do kabin znajdują się po obu stronach sterówki, zapewniając łatwy dostęp i komfort.

Siedzenia na pokładzie zostały specjalnie zaprojektowane pod względem ergonomii i zapewniają wysoki komfort zarówno podczas kierowania jednostką, jak i podczas odpoczynku. Ponadto, na pokładzie jest dużo miejsca, co umożliwia swobodne poruszanie się członków załogi.

Jednostka została również wyposażona w schowki, które służą do przechowywania niestałego wyposażenia, jak również różne detale, takie jak uchwyty na kubki, duży stół czy lodówka szufladowa z łatwym dostępem, które zapewniają wygodę i funkcjonalność na pokładzie.

 

KABINA 1

KABINA 1 znajduje się w lewym pływaku katamaranu. Jest ona przeznaczona dla dwóch osób i wyposażona w podwójne łóżko ze schowkiem pod spodem (patrz RYS. 9). Dodatkowo, nad łóżkiem znajdują się półki oraz przy wejściu szafa na ubrania, zapewniając wystarczającą przestrzeń do przechowywania osobistych rzeczy.

Aby zapewnić odpowiednie oświetlenie, w kabinie zainstalowane zostaną lampki do czytania oraz oświetlenie sufitowe. Okno w kabinie będzie wyposażone w rolety, umożliwiające regulację światła i prywatność. Ponadto, w kabinie zostanie zamontowane gniazdo 230V, umożliwiające podłączenie elektrycznych urządzeń oraz dodatkowe okno w suficie, które wprowadzi naturalne światło do wnętrza.

KABINA 2 i 3

KABINA 2 znajduje się w lewym pływaku katamaranu i jest oddzielona drzwiami od podwójnej KABINY 1. Jest dostępna poprzez bezpośrednie zejście z pokładu głównego, po lewej stronie sterówki.

Natomiast KABINA 3, która jest identycznie wyposażona jak KABINA 2, znajduje się w prawym pływaku i jest lustrzanym odbiciem KABINY 2 (patrz RYS. 10 i 12). Oba pomieszczenia posiadają pojedyncze łóżka z schowkami pod spodem oraz półkami obok łóżka.

W obu kabinach, w suficie znajdują się dwie tradycyjne lampy sufitowe, które zapewniają odpowiednie oświetlenie wnętrza. Dodatkowo, na ścianie przy łóżku umieszczona jest jedna lampka do czytania, umożliwiająca komfortowe czytanie przed snem.

Każda z kabin jest wyposażona w jedno okno z roletami, które pozwala na regulację światła i prywatność. Dodatkowo, w pobliżu łóżka znajduje się gniazdo 230V, umożliwiające podłączenie elektrycznych urządzeń.

 

ŁAZIENKA

Toaleta znajduje się w prawym pływaku katamaranui jest oddzielona drzwiami od KABINY 3. Jest standardowo wyposażona w umywalkę nablatową oraz lustrem i szafką ponad nią, co tworzy praktyczną i estetyczną przestrzeń.

Oprócz dwóch lamp sufitowych, przy umywalce zainstalowane zostały światła lokalne, które zapewniają odpowiednie oświetlenie podczas korzystania z toalety. Ponadto, w łazience znajduje się gniazdo 230V, umożliwiające podłączenie elektrycznych urządzeń.

Woda z prysznica spływa poprzez specjalny jachtowy „greting” (kratkę) wykonany z drewna tekowego, co nadaje toalecie wyjątkowy i elegancki wygląd. Na ścianie zamontowany zostanie również wieszak na ręczniki, zapewniając praktyczne rozwiązanie do ich przechowywania.

Dodatkowo, w toalecie znajdują się schowki na kosmetyki, które umożliwiają uporządkowane przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Na końcu łazienki zainstalowane zostanie elektryczne WC z rozdrabniaczem, zapewniające wygodę i funkcjonalność użytkowania.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco!