i600

i600 możesz kupić i samodzielnie zbudować (częściowo lub całkowicie). Kup projekt wraz z wykrojami i wyposażeniem. Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie w takim zakresie, w jakim tego potrzebujesz. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.


i600 - specyfikacja
6,6m
0,36m
2,30m
4os
1600kg

i600 to „must have” dla każdego, kto poszukuje łodzi nie tylko o efektownym wyglądzie, ale przede wszystkim sprzętu, który będzie towarzyszył mu w trakcie aktywnego spędzania czasu na wodzie. Wakeboarding, surfing, wędkarstwo, kąpiel lub leniuchowanie na słońcu? Ta szybka, komfortowa łódź motorowa o długości 6 metrów idealnie wpisuje się w szeroko rozumianą rekreację przybrzeżną.

Kształt kadłuba to połączenie odrobiny klasyki ubiegłego wieku z dominującą nutą nowoczesności. Odważne kolory oraz nietypowe rozplanowanie przestrzenne wyróżniają łódź na tle konkurencji w swojej klasie.

Dzięki efektownemu wyglądowi, klasycznemu design’owi i wszechstronności i600 jest idealnym rozwiązaniem dla niczym nieskrępowanego, aktywnego pobytu na wodzie. Jest to łódź zdecydowanie sportowa, o „energicznym” charakterze.

Koncepcje budowy

Kadłub i600 charakteryzuje się płynnymi, jednokierunkowymi kształtami. W związku z tym można ją wybudować z aluminium, metodą spawania. Z drugiej strony taka charakterystyka sprzyja laminatom. Kształty pokładu są bardziej wymagające/zaawansowane. Tutaj również zastosowanie znajdą laminaty, jednak aluminium nie jest wykluczone.

Dzięki takiej charakterystyce koncepcji i600 możemy pozwolić sobie na innowacyjną hybrydę laminatu z aluminium. Jest to coraz częściej wprowadzana innowacja w nowoczesnych łodziach – pokład z laminatu, a kadłub z aluminium. Równie dobrze całość może być wykonana zarówno z laminatu jak i z aluminium.

Rozplanowanie przestrzenne

W dziobowej przestrzeni, pod pokładem może powstać mała kabina lub schowek/przechowalnia. Duża przestrzeń na pokładzie dziobowym daje możliwość rozłożenia materaca i dodatkowego miejsca na opalanie.

i600 jest bardzo funkcjonalna. Użytkownicy mogą siedzieć twarzą do siebie, na kanapach wzdłuż burt. Obracane fotele przy sterówce, pozwalają również na rozmowy twarzą w twarz z kapitanem. Kształt kadłuba powoduje, że wejście na łódź jest łatwe zarówno z dziobu jak i z rufy.

Platforma rufowa została zaplanowana tak by bezproblemowo dostać się z niej do wody i z powrotem na pokład.

Napęd

W przypadki i600 świetnie sprawdzi się zarówno silnik zaburtowy jak i stacjonarny.