Canna One- łódź elektryczna 5,5m

CANNA One to  łódź elektryczna przyjazna dla środowiska zarówno w zakresie użytkowania jak i wykonania. Łączy w sobie klasyczny design oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Napędzana jest silnikiem elektrycznym, zasilanym z lekkich akumulatorów. Natomiast jej kadłub jest wykonany z kompozytów wzmocnionych włóknem lnianym (NFC) oraz żywic biologicznych. NFC to skrót od Natural Fibre Composites (kompozyty z włókien naturalnych), które stanowią innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych materiałów używanych do produkcji łodzi czyli struktur kompozytowych z poliestrów wzmocnionych włóknem szklanym.


Canna One- łódź elektryczna 5,5m - specyfikacja
5,5m
0,51m
1,94m
4os
25kn (46km/h)
C
10-30kW
650kg

CANNA One łódź elektryczna

to łódź przyjazna dla środowiska zarówno w zakresie użytkowania jak i wykonania. Łączy w sobie klasyczny design oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Napędzana jest silnikiem elektrycznym, zasilanym z lekkich akumulatorów. Natomiast jej kadłub jest wykonany z kompozytów wzmocnionych włóknem lnianym (NFC) oraz żywic biologicznych. NFC to skrót od Natural Fibre Composites (kompozyty z włókien naturalnych), które stanowią innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych materiałów używanych do produkcji łodzi czyli struktur kompozytowych z poliestrów wzmocnionych włóknem szklanym.

Łódź elektryczna CANNA ONE ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Może być używana jako Tender Boat dla megajachtów. Jednocześnie odnajdzie się w roli stylowego środka transportu czy sprzętu do uprawiania wszelkich aktywności związanych ze sportami wodnymi. Łódź elektryczna CANNA One jest złotym środkiem pomiędzy zastosowaniem praktycznym i rozrywką, ujętym w klasycznej, prestiżowej formie.

Silnik

Łódź elektryczna CANNA ONE wyposażona jest w zintegrowany napęd elektryczny. Zasilanie pochodzi z lekkich akumulatorów litowo jonowych. Silnik podczas działania, nie generuje zanieczyszczeń i gwarantuje cichą pracę. Jest stale gotowy do działania. Po uruchomieniu od razu osiąga maksymalny moment obrotowy.

Kadłub

Poszycie kadłuba CANNA One wykonane jest z lekkich laminatów roślinnych. Dzięki nim waga łodzi została zredukowana a to bezpośrednio wpływa na lepszą manewrowość i ekonomiczne wykorzystanie energii elektrycznej. Zastosowanie lekkich laminatów roślinnych rozwiązuje również problem recykling’u „zezłomowanych” łodzi, wycofanych z użytku. Świat boryka się z odpadami w postaci tradycyjnych laminatów używanych do budowy łodzi. W przypadku CANNA One większość materiałów użytych do jej budowy w pełni nadaje się do recyklingu, a ślad węglowy jest redukowany.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Śledź nas na facebooku i bądź na bieżąco!